Lodowiec

KWIETNIOWA GROTA

W lodowych otchłaniach tej groty spoczywają duchy tych, którzy czekają lepszych czasów. Jeśli masz miksturę hibernacji to twoja dotychczasowa powłoka możesz zapomnieć o całym otaczającym cię świecie i narodzić się w nowej świeżej skórze aby iść ścieżką przeznaczenia.

TUNEL CZASU

Tunel ten jest pozostałością chaosu, z którego narodził się świat. Niezmienne w czasie i przestrzeni bloki chaosu tworzą jedną całość, w której nie ma odległości, dnia i nocy. Cała ta przestrzeń jest niemierzalną jednością. Aby wejść w tunel musisz mieć miksturę teleportacji oraz co najmniej 100 kondycji i 50 ran

FURTA PIEKIEŁ

Szatański pomiot czyha tutaj na twą duszę. Odejdź stąd póki jeszcze możesz gdyż później będziesz przeklinał to miejsce i to co cię tutaj spotkało.

EREM WŁODZIMIERZA

Jeśli jesteś doświadczonym rycerzem o wiarę (min 1000 tur) i złożysz ofiarę na rzecz klasztoru w postaci serca smoka i będziesz szkolił tutaj pod czujnym okiem Włodzimierza bez przerwy 100 tur to zostaniesz wspaniałym Wojownikiem Sishen

IGLO CHUN KAIGE

Chun Kaige leciwy mikon o 3 palcach u dłoni. Dzięki wielowiekowemu doświadczeniu posiadł sztukę grawernictwa. Jeśli masz olej i kamień może on wygrawerować dla ciebie nazwę na uzbrojeniu. Grawerowanie zmniejsza wytrzymałość broni. Aby umieścić napis trzeba użyć 100 wytrzymałości i zapłacić opłatę zależną od poziomu, 2 olej i 2 kamień .

LODOWY JĘZOR

Pingwin nie żyje Jeśli posiadasz zwierciadło możesz roztopić lód

MORENOWY GŁAZ

Przeglądając jego ściany można zobaczyć runiczne znaki i rysunki praprzodków. Czy potrafisz je rozszyfrować Czy jesteś w stanie poznać historię dawnych mieszkańców?

KEMY YUAN

Yuan jest zapomnianym myśliwym i do ostrzy swoich oszczepów potrzebuje kwarc. Życie na pustkowiu w samotności urozmaica mu wino, które przynoszą wędrowcy. Jeśli pomożesz mu on pomoże tobie w miarę swoich umiejętności. Posiadł on w młodości umiejętności szamańskie i może on spowodować, że będziesz sprawniejszy w zawodach jakie posiadłeś bez długotrwałego treningu. Uważaj jednak w halucygennym zamroczeniu może on czasami jednak zaszkodzić!!! Do szkolenia potrzeba 1 kwarcu i 2 win.

Kwarc zdobędziesz w górach w jalnym jarze. Wina możesz kupić na bazarku lub zrobić sam u winiarza - Zigura Port

RkBlog

Krainy, 28 March 2009

Comment article
Comment article RkBlog main page Search RSS Contact