Puszcza

Skacząc po Puszczy można natrafić na niezbyt liczne zwierzęta, monstrum Węża Nidhogga, a także znaleźć proste przedmioty, głównie pokarm i leki.

SOSNOWY ZAGAJNIK

Jeśli posiadasz butelki możesz zebrać żywicę

POLE MAKOWE

Uważaj! To piękne czerwone pole jest bardzo zdradliwe. Roztaczający się aksamitny zapach kwitnących maków działa bardzo usypiająco. Bardzo nieprzyjemne miejsce, podczas szukania woń maków usypia i zabiera bardzo dużo energii (mnie drapnęło 2 x 500).

KARCZMA WÓDOŻŁOPA

Gorfild zwany przez przyjaciół pieszczotliwie Wódożłopem ze względu na swoje hobby, przed laty stwierdził, że może zarobić na upodobaniu do trunków i zbudował karczmę. Może on dla Ciebie ale co ? Można Tutaj ale co ? Gra ale jaka ?

PSZCZELE BARCIE

Jeśli posiadasz dymiarkę możesz odgonić pszczoły i zabrać plaster miodu

WZGÓRZE 100 OGNISK

Stojąc tutaj regenerujesz szybciej swoją kondycję. Miejsce to stanowi również azyl.

Tutaj możesz złożyć ofiarę, przez to Twoja witalność się zwiększy. Aby to zrobić, trzeba posiadać przede wszystkim amulet charakterystyczny dla Twojej religii. Koszt złożenia ofiary zależy od poziomu gracza. Tu zwiększysz swoje rany.

WALESOWY STAW

Woda z Walesowego Stawu ma cudowną moc niemocy. W połączeniu z zamorskimi przyprawami daje wywar niemocy pozbycia się przedmiotu. Łącznikiem, który wiąże na trwałe wodę z przyprawami jest ludzka ślina. W ustach należy dobrze rozgryźć 2 przyprawy następnie wziąć łyk wody ze stawu i po chwili opluć wskazany przedmiot. Do pozbycia się smaku przypraw potrzebne jest też 1 piwo.

Oplucie przedmiotu uniemożliwia jego (przypadkowe) wyrzucenie. Warto opluć swoje wierzchowce oraz cenny sprzęt.

SZAŁAS MŚCISŁAWA

Mścisław cieszący się niezbyt dobrą sławą obawiając sie zemsty wielu osób musiał wynieść się poza granice osady. Utrzymuje on kontakty z wieloma osobnikami spod ciemnej gwiazdy i ma zawsze na zbyciu za drobną sumkę ciepły towar często bardzo dobry. Nigdy jednak nie wiadomo co to za towar dopóty, dopóki się za niego nie zapłaci.

Jeśli zapłacisz mu XXX ta (opłata zależna od poziomu) możesz wziąść towar.

Ogólnie mścisław daje złom i nie warto tracić na niego masy talarów.

Możesz zrobić sam jeśli masz minimum 2 poziom parobka.

346.gif bukłak

  • Doświadczenie: 1
  • Termin: 1
  • 2 ta
  • 1 x skóra (można zdobyć zabijając niektóre zwierzęta)

BOBROWA WYSPA

Na wyspie jest trzcinowy świetlisty zagajnik w nim ukryty ołtarzyk bogini Malkunii. Dzięki złożonej jej ofierze w postaci gurgola i posiadanym umiejętnością oraz złożeniu na jej wierność i posłuszeństwo przysiędze można stać się mistrzem w posiadanym zawodzie.

Dla wyjaśnienia, dobrze wyszkolony zawód to 25 poziom (przekroczone 1250 małych punktów). Plotki również niosą że dzięki złożonej przysiędze zawód "utrwalony" spadać będzie dziesięć razy wolniej od innych.

RkBlog

Krainy, 28 March 2009

Comment article
Comment article RkBlog main page Search RSS Contact