RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Książki poświęcone Mac OS X

W Polsce na rynku dostępnych jest kilka książek poświęconych Mac OS X, lecz dostępne są w lepszych księgarniach (lub do zamówienia przez internet). Przy zakupie warto sprawdzić którą wersję systemu opisuje dany podręcznik (dość często jest to Mac OS X 10.4 Tiger, a nie nowszy 10.5 Leopard). Poniżej trzy książki opisujące obsługę Leoparda.

MacPodręcznik

MacPodręcznik Jest to chyba najbardziej szczegółowa książka na naszym rynku opisująca zarówno podstawy obsługi systemu Mac OS X, jak i tematykę bardziej zaawansowaną jak instalacja aplikacji, współpraca z MS Windows, czy też dobór aplikacji do poszczególnych potrzeb.

Mac OS X Leopard. Ćwiczenia praktyczne

Mac OS X Leopard. Ćwiczenia praktyczne Niniejsza pozycja opisuje w bardzo prosty i przystępny sposób podstawowe elementy systemu - jak Dock, Finder i inne podstawowe aplikacje. Dzięki tej książce nauczysz się wykorzystywać Mac OS X w codziennej pracy.

Mac OS X Leopard PL. Leksykon kieszonkowy

Mac OS X Leopard PL. Leksykon kieszonkowy Leksykon kieszonkowy to swojego rodzaju ściągawka z obsługi Maka. W dość zwięzły sposób opisuje konfigurację i obsługę poszczególnych komponentów komputera.

Poradników dla początkujących

Książka "Poradników dla początkujących" do kupienia w sklepach oferujących produkty firmy Apple, sklepach SADu itd.
RkBlog

Mac OS X, 3 January 2009, Piotr Maliński

Comment article